Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator produkcji - transport materiału - Ostrava, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 10.12.2021
Dodane przez: Śląska Wojewódzka Komenda
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: : 22849940704

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Ostrava, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych, praca według instrukcji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.12.2021
Data zakończenia: 31.03.2022
Wynagrodzenie brutto: od 17 500 CZK
Opis wynagrodzenia: Możliwe premie, osobiście ustalone wynagrodzenie, bonus za frekwencje i obecność w pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy innych maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • umiejętność samodzielnej pracy

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • czeski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagany pracownik godny zaufania, dobry stan zdrowia, doświadczenie na produkcji

Krótki opis działalności gospodarczej: Agencja Pracy
Nr KRAZ: 34757
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Pl. Grunwaldzki 8/10, 40-950 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Stokłosa
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: mailowy