Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik montażu basenów - Oldřichovice, Czechy

Kraj: Czechy

Data dodania: 24.09.2021
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: AKVAHELP METAL spol. s r.o
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: : 23 066 260 792

Miejsce pracy: 73961 Oldřichovice 789, Czechy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • prace serwisowe związane z technologią basenową bezpośrednio u klienta, regularny i awaryjny serwis basenów, prace związane z uruchomieniem technologii basenowej w tym prace elektroinstalacyjne,
• interwencje serwisowe, diagnostyka technologii z oceną zwrotną pod kątem dalszych innowacji i rozwoju nowych technologii, podstawowe czynności administracyjne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 25 000 CZK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowa znajomość komputera, zręczność manualna, myślenie techniczne, elastyczność czasowa, lojalność, niezależność.
Znajomość. j. czeskiego nie jest wymagana.
atutem będzie znajomość programowania sterowników PLC (zgodnie z 50/78 Sb. §6.)
Doświadczenie nie jest wymagane ale mile widziane.

Krótki opis działalności gospodarczej: projektowanie, produkcja, montaż i serwis basenów ze stali nierdzewnej wraz z kompleksową dostawą technologii uzdatniania wody na życzenie klienta
Adres www: www.akvahelp.cz
Adres: dorota.slovikova@akvahelp.cz Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski, czeski
Wymagane dokumenty: CV
(w temacie maila należy wpisać EURES: MONTÁŽNÍ TECHNICI BAZÉNŮ)

Sposób przekazania dokumentów: email