Data ważności ogłoszenia: 2019-06-11

Praca tymczasowa za granicą

Kraj: Holandia

Verbeek Uitzendbureau to działające od 1997 roku biuro pośrednictwa pracy w Holandii. Od ponad 20 lat zajmuje się pomaganiem pracownikom w znalezieniu pracy tymczasowej za granicą. Firma Verbeek pracuje w sektorach: logistycznym, produkcyjnym, produkcji żywności oraz w rolnictwie. Od kandydatów wymagana jest jedynie motywacja i szczere chęci do pracy. Zaświadczenie o niekaralności to dokument, na którym zależy najbardziej, ze względu na bezpieczeństwo przyszłych i obecnych pracowników. Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem w uzyskaniu lepszej pracy.

Osobom, które zdecydują się przyjechać biuro zapewnia:

  • Przede wszystkim dobrze płatną pracę. Wszystkie nasze oferty oparte są na CAO, czyli holenderskich zasadach związanych z wynagrodzeniem, nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek wykroczeniach. Każdego roku poddajemy się kontroli, chcemy żeby wszystko odbywało się legalnie.
  • Zakwaterowanie na którym jest daromowe Wi-Fi i polska telewizja.
  • Polskojęzyczny zespół, który będzie działał w twoim interesie. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wytłumaczymy wszelkie nieporozumienia. Administracja pomoże Ci załatwić każdą sprawę związaną z pracą w Holandii. Tak byś Ty mógł pozostać i pracować w Holandii bez żadnych zmartwień.
  • Biuro zadba o to byś bezpiecznie dotarł i wrócił z pracy. Transport jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo raz w tygodniu organizowany jest transport do supermarketu.
  • Verbeek posiada klientów w wielu sektorach. Dysponuje ofertami pracy przez cały rok, nie tylko w sezonie. Na pewno znajdziesz coś co będzie Ci odpowiadać.
Więcej o nas znajdziesz tutaj: https://verbeekuitzendbureau.com/pl/ lub kontaktując się z nami telefonicznie +31 772 050 790

data ostatniej modyfikacji: 2019-05-28 10:10:17
Komentarze
 
Polityka Prywatności