Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Firma SMART Hotels & Hostels poszukuje kandydatów na stanowisko personelu sprzątającego do hostelu w Innsbrucku (Austria).

Kraj: Austria

Jesteśmy nowoczesną siecią obiektów noclegowych z ponad 15-letnim doświadczeniem. Posiadamy sieć hosteli i hoteli w Polsce, jak i za granicą. W związku z ponownym otwarciem naszego obiektu w sercu Tyrolu poszukujemy osoby w charakterze osoby sprzątającej.

Opis stanowiska

Do codziennych czynności osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • posprzątanie pokoi i łazienek po wyjeździe gości (całe wyposażenie pokoju oraz łazienki, wymiana pościeli),
  • posprzątanie części wspólnych budynku: korytarze, taras, klatka schodowa, bagażownia,
  • monitorowanie stanu technicznego budynku (zgłaszanie usterek), jakości prania pościeli oraz stanu środków czystości,
  • segregacja śmieci.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy od końca sierpnia/początku września 2018 na minimum 4-6 miesięcy (im dłużej tym lepiej),
  • pracowitość, dokładność i solidność,
  • umiejętność współpracy w grupie.

Oferujemy

  • austriacką umowę o pracę (zawierającą ubezpieczenie),
  • pracę wśród samych Polaków (10-osobowa ekipa),
  • przejazd i powrót na koszt firmy,
  • pracę 6 dni w tygodniu po ok. 6-8 godzin dziennie od godzin porannych,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe (stała podstawa 1100 eur/miesięcznie netto + ok. 50 eur/miesięcznie netto premii),
  • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu wynajętym przez nas (koszt 300 eur/miesięcznie) - pokój 2-osobowy, mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,
  • bilet miesięczny na komunikację miejską w Innsbrucku na koszt firmy,
  • piękne widoki na Alpy!

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych:

Strona www hostelu: www.hostelmarmota.com

Strona www firmy: www.shh.travel

Funpage fb: https://www.facebook.com/HostelMarmota/

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie CV w formacie PDF na adres: rekrutacja@shh.travel z dopiskiem SPRZĄTANIE MARMOTA.