Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik Autobusów

Strona www: globalforce.pl
Kraj: Irlandia

GlobalForce od 16 lat specjalizuje się w rekrutacji mechaników pojazdów ciężarowych, osobowych i dostawczych dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady i Australii. Obecnie dla naszego klienta firmy Bus Eireann wiodącego irlandzkiego przedsiębiorstwa świadczącego usługi przewozu osób na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Irlandia (Dublin i okolice)

Zakres obowiązków:

- Bieżący serwis i utrzymanie floty przedsiębiorstwa,
- Pełna obsługa techniczna: usuwanie usterek i awarii, diagnostyka komputerowa.
- Podstawowe naprawy elektryczne.

Wymagania:
- Doświadczenie w naprawie autobusów lub samochodów ciężarowych (minimum 2 lata),
- Umiejętność oceny stanu technicznego pojazdu,
- Znajomość układów elektrycznych i umiejętność naprawy / wymiany,
- Doświadczenie pracy w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem,
- Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wykonanej naprawy,
- Wykształcenie kierunkowe z zakresu mechaniki,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferta:
- Oferujemy stałą i stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
- Wynagrodzenie w przedziale 16 – 18 euro/h, plus płatne nadgodziny,
- Pomoc w organizacji wszelkich formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy,
- Szkolenia i wsparcie rozwoju zawodowego,
- Opłacony kurs języka angielskiego,
- Firmowy fundusz emerytalny, dodatkowe benefity pracownicze,
- Pakiet opieki medycznej, Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania,
- Nowy start w Irlandii.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres: praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń numer: (12) 378-48-30.
Rozmowy z pracodawcą odbędą się w Polsce.

dodane przez Globalforce