Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2017-12-15 10:00

Monter urządzeń dźwigowych, Otis

W imieniu naszego klienta – firmy Otis Elevator Company lidera na rynku produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów i chodników ruchomych poszukujemy kandydatów do stałej pracy na stanowisku:
Monter urządzeń dźwigowych

Oferujemy możliwość stałej pracy na terenie Wielkiej Brytanii bądź wyjazdy na kontrakty w UK. Poszukujemy również Monterów zainteresowanych pracą lokalnie w Polsce (dostępne lokalizacje: Wrocław, Warszawa, Gdańsk)

Zakres obowiązków:· Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją,· Bieżący serwis i remonty urządzeń dźwigowych,· Współpraca z klientami firmy, inżynierami i kierownikami prac budowlanych.

Od kandydatów wymagamy:· Doświadczenia na stanowisku montera w branży urządzeń dźwigowych oraz w instalacji urządzeńmechanicznych bądź elektrycznych,· Wykształcenia średniego – z zakresu mechaniki i/lub elektryki,· Sumienności oraz dokładności,· Umiejętności pracy w zespole,· Chęci do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

Oferujemy:· Umowę o pracę,· Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku,· Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,· Dla kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Wysp Brytyjskich pomoc w organizacjizakwaterowania i wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem,· Niezbędne narzędzia pracy,· Pakiet benefitów dodatkowych,· Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

dodane przez Globalforce