Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik magazynu- orderpicker/pakowacz (Zwaagdijk)

Strona www: eurowork.net.pl
Kraj: Holandia

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu- orderpicker/ pakowacz

Miejsce pracy: Zwaagdijk
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin pracy:ok. 45-50/tydz.
Praca na min. 9 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
    Kompletowanie zamówień przy pomocy zestawu słuchawkowego lub skanera
    Pakowanie towarów i układanie ich na kontenerach
    Foliowanie kontenerów

Wymagania:
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    Numer SOF
    Zaświadczenie o niekaralności
    Sprawność fizyczna
    Prawo jazdy- mile widziane

Oferujemy:
    Stawkę 10,01 euro brutto/h- wzrasta z czasem
    Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z tytułem: „do Kamila – MagZwag'

dodane przez EUROWORK