Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Młodszy Kucharz – Niemcy, Bad Hersfeld

Kraj: Niemcy

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401.

Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Niemiec, właściciela 3-gwiazdkowego hotelu mieszczącego się w okolicach miasta Bad Hersfeld, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

MŁODSZY KUCHARZ
Miejsce pracy: Niemcy, okolice miasta Bad Hersfeld

Obowiązki:
- przygotowywanie potraw i dań kuchni regionalnej dla gości hotelowych (45 pokoi) oraz na salę restauracyjną
- zachowanie estetyki wydawanych dań
- przestrzeganie norm i standardów HACCP

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
- wynagrodzenie: 8 Euro/godz. netto
- praca od zaraz na dłuższy okres czasu
- czas pracy: 10:00 – 14:00 i 17:30 – 22:00 5 dni w tygodniu
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie (3 posiłki dziennie)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane w języku niemieckim) na adres:
agnieszka@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując: Młodszy Kucharz – Niemcy, Bad Hersfeld

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

dodane przez PerfectJob