Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kucharz - Szwecja, Gotland

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, właściciela restauracji a la card w okolicy Gotland poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: KUCHARZ Miejsce pracy: Szwecja, Gotland

Obowiązki:
- przygotowywanie dań a la card, zgodnie z określonymi standardami
- przestrzeganie regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:
 - min. 3-letnie doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
- wykształcenie gastronomiczne
- dobra znajomość języka angielskiego
- aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
- motywacja do pracy

Oferujemy:
 - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat (ok. 200 h)
- wynagrodzenie:  80 sek/ h netto
- praca od zaraz do końca września (z możliwością przedłużenia kontraktu)
- bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie odpłatne
- stały kontakt z polskim koordynatorem

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane w języku angielskim) na adres:
agnieszka@perfectjob.com.pl
 w tytule wpisując: Kucharz - Szwecja/ Gotland

Prosimy o załączenie klauzuli:

dodane przez PerfectJob