Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik Autobusów

Kraj: Irlandia

GlobalForce od 16 lat specjalizuje się w rekrutacji mechaników pojazdów ciężarowych, osobowych i dostawczych dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady i Australii. Obecnie dla naszego klienta wiodącego irlandzkiego przedsiębiorstwa świadczącego usługi przewozu osób na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Mechanik Autobusów Miejsce pracy: Irlandia (Dublin i okolice)

Zakres obowiązków:

  • Bieżący serwis i utrzymanie floty przedsiębiorstwa,

  • Pełna obsługa techniczna: usuwanie usterek i awarii, diagnostyka komputerowa.

  • Podstawowe naprawy elektryczne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawie autobusów lub samochodów ciężarowych (minimum 2 lata),

  • Umiejętność oceny stanu technicznego pojazdu,

  • Znajomość układów elektrycznych i umiejętność naprawy / wymiany,

  • Doświadczenie pracy w autoryzowanym serwisie będzie dodatkowym atutem,

  • Dbałość o szczegóły i najwyższą jakość wykonanej naprawy,

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu mechaniki,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferta:

  • Oferujemy stałą i stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,

  • Wynagrodzenie w przedziale 16 – 18 euro/h, plus płatne nadgodziny,

  • Pomoc w organizacji wszelkich formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy,

  • Szkolenia i wsparcie rozwoju zawodowego,

  • Opłacony kurs języka angielskiego,

  • Firmowy fundusz emerytalny, dodatkowe benefity pracownicze,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Pomoc w znalezieniu i wynajęciu zakwaterowania,

  • Nowy start w Irlandii.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres: praca@globalforce.pl bądź też zadzwoń numer: (12) 378-48-30.

Rozmowy z pracodawcą odbędą się w Polsce.

dodane przez Globalforce