Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2016-11-07 23:00

Praca przy inwentaryzacji w kilkuoosobych zespołach - Niemcy

Kraj: Niemcy

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Pracownik inwentaryzacji - praca w kilkuosobowych zespołach 2.11 – 20.12.2016

Miejsce pracy: całe Niemcy

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta z branży inwentaryzacyjnej poszukujemy pracowników do pracy przy inwentaryzacji (kilkuosobowe zespoły, w których musi znaleźć się kierowca, tłumacz, supervisor)

Obowiązki:

•       prace inwentaryzacyjne w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie Niemiec w 8-osobowych zespołach,

•       skanowanie i liczenie towarów,

•       obsługa urządzenia do skanowania towarów.

Mile widziane:

•       znajomość języka niemieckiego (przynajmniej 1 osoba na grupę),

•       prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

•       atrakcyjne wynagrodzenie,

•       możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia,

•       półroczny kontrakt,

•       dodatkowe ubezpieczenie,

•       zagwarantowane zakwaterowanie,

•       zapewniony przejazd do i z miejsca pracy,

•       pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.,

• gotowość do podjęcia pracy od 2.11.2016r.

• gotowość do pracy zmianowej,

• dokładność, precyzja,

• cierpliwość, zaangażowanie,

• sprawność manualna,

• mobilność i chęć do pracy w różnych lokalizacjach,

• umiejętność sprawnego i dokładnego liczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV na adres: agnieszka.wolecka@polskihr.pl lub zadzwoń pod numer 735 933 872.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

dodane przez Agnieszk@1975