Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik Magazynu (order picker) ze znajomością języka angielskiego/holenderskiego!

Kraj: Holandia

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu (order picker)

ze znajomością języka angielskiego/holenderskiego!

Miejsce pracy: Waalwijk

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Ilość godzin pracy: 40

Praca na dłuższy okres

Obowiązki:

Praca polega głównie na kompletowaniu zamówień, przy pomocy skanera

Oferujemy:
Stawka – 9,78 euro brutto/h

Zakwaterowanie – zapewnione, płatne przez pracownika 85 euro/tygodniowo

Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19,50 euro/tydzień.

Godziny pracy : 7:30 – 16:0 (przerwy 2x15 min i 1x 30min)

Wymagania:

  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – sprawdzana rozmową z naszym konsultantem

  • Min 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku order pickera

  • gotowość do wyjazdu na min.6 miesięcy.

  • Uczciwość, rzetelność

  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

  • Mile widziany numer SOFI

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK