Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Cieśla Szalunkowy/Betoniarz ze znajomością języka angielskiego

Kraj: Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Ho

Miejsce Pracy: Hoofddorp, Amsterdam

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Ilość godzin: ok 40/ tygodniowo

Obowiązki:
Praca jako cieśla szalunkowy/betoniarz, budowa od podstaw, przygotowywanie fundamentów, montaż i demontaż form i prefabrykatów na placu budowy

Oferujemy:

  • stawka ok 2065 euro netto przy 173 h/ miesięcznie

  • zakwaterowanie zagwarantowane wliczone w stawkę

  • ubezpieczenie zapewnione płatne -20,98 euro tygodniowo

  • dojazd do pracy własnym samochodem

  • praca w systemie zmianowy

  • możliwe nadgodziny

  • dodatek do dojazdów własnym samochodem.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy/betoniarz

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny

  • numer SOFI/BSN i VCA – mile widziane

  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie,

  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (na zespół 2 osobowy)

Aplikuj: http://bit.ly/29bB4yh

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK