Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik winnicy - Francja

Kraj: Francja

Agencja Pracy Eurokontakt (nr lic. 1109) poszukuje do pracy na terenie Francji osób na stanowisko: PRACOWNIK WINNICY

Obowiązki:
• Przycinanie liści na krzewach winorośli,
• Typowe prace na terenie winnicy,
• Prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Mile widziana znajomość języka francuskiego;
• Prawo jazdy kat. B i auto byłyby dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Zakwaterowanie
• Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 790-881-568
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

dodane przez Eurokontakt