Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Spawacz/Monter (Irlandia Północna)

Strona www: www.globalforce.pl
Kraj: Irlandia

GlobalForce Services Sp.z.o.o.

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, firmy Strain Engineering & Co Ltd sprawnie działającej na rynku brytyjskim od 1988 w przemyśle wydobywczym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter/Spawacz

Obowiązki:

Praca na stanowisku Montera/Spawacza w Irlandii Północnej

Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku,

  • Umiejętność spawania metodą MIG oraz elektrodą,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Motywacja i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowa bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach brytyjskich,

  • wysokość wynagrodzenia: £8-£10 brutto/ h,

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,

  • nowy start w Irlandii Północnej.

Więcej informacji na temat pracodawcy: http://strain-engineering.com/contact-us/

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub mail: praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.'

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

dodane przez Globalforce