Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds. sprzedaży

Kraj: Czechy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z Czech, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy Ostrava

Rozpoczęcie pracy: od zaraz!

Opis stanowiska pracy:

Praca biurowa z firmową bazą danych

Tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem

Utrzymywanie kontaktów z potencjalnym klientem w celuprzekształcenia go na klienta aktywnego

Aktywne przedstawianie produktów firmy

Pomoc użytkownikom w orientacji i przy rejestracji

Badanie rynku

Wymagania:

  • min. Średnie wykształcenie, mile widziane w dziedzinie ekonomii/finansów/handlu

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność aktywnej sprzedaży

  • znakomity język polski

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • zaangażowanie i nastawienie na cel

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w tym okres próbny 3 miesiące)

  • wynagrodzenie: 15000 czk brutto plus premia – od 10000 do 25000 czk w zależności od wyników

  • proponowane zakwaterowanie dla najlepszych kandydatów (zamieszkałych ponad 100 km od miejsca wykonywania pracy)

  • przez pierwszy miesiąc pracy -zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

  • ubezpieczenie: zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę

  • zmiany: 10.00-18.30

  • pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, w tym dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy

  • pakiet opieki medycznej + pakiet socjalny

  • możliwość realizowania osobistej ścieżki kariery

  • przyjazną i koleżeńską atmosferę

  • benefity sportowe

  • imprezy integracyjne

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzuli o danych osobowych:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK