Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Animator dziecięcy w hotelu 4-gwiazdkowym na Cyprze

Kraj: Cypr

Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o wpisana przez Marszałka woj. Śląskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10947 poszukuje dla swojego klienta osób chętnych do pracy tymczasowej na terenie Cypru.

Stanowisko: ANIMATOR DZIECIĘCY
miejsce pracy: Cypr, Ayia Napa
okres pracy: początek kwietnia 2016
opis stanowiska:
organizowanie czasu wolnego dzieciom gości hotelowych poprzez gry, zabawy itp.

Czas pracy:
Praca w godzinach: 10:30-12:30; 15:00-17:00, 19:00-24:00; (6 dni w tygodniu - 1 dzień wolny)

PROFIL KANDYDATA:
wymagania:

- dobra/ bardzo dobra znajomość j. angielskiego + ( znajomość innych języków: np. j. niemieckiego /j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem!)
-dyspozycyjność do końca października 2016
-doświadczenie na podobnym stanowisku, kursy, szkolenia itp.
-umiejętność pracy w grupie oraz łatwość nawiązywanie kontaktów

- kreatywność

Oferujemy:
-legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy
-atrakcyjne wynagrodzenie,
- nieodpłatne zakwaterowanie

- nieodpłatne wyżwienie ( 3 posiłki dziennie)
- ubezpieczenie

REKRUTACJA:
osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o rejestrację na:
gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6
i załącznie CV w języku polskim i angielskim
ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI OSOBAMI

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w Gliwicach.

dodane przez gsuinterwork