Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekunka/Pomoc domowa

Strona www: www.uniapol.com
Kraj: Francja

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania:

·         Utrzymywanie domu i ogrodu w czystości i prawidłowym stanie: prace porządkowe i pielęgnacyjne ogrodu,

·         Doświadczenie w opiece nad dziećmi,

·         Dbanie o zwierzęta domowe : spacery oraz pielęgnacja i ich karmienie,

·         Przygotowywanie posiłków i robienie zakupów,

·         Pranie i prasowanie ubrań,

·         Pomoc w opiece nad osobą starszą: spacery, zakupy,

·         Prace porządkowe w garażu,

·         Dbanie o funkcjonalność sprzętów i przedmiotów codziennego użytku,

·         Pracowitość.

Oczekiwany profil :

·         Dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy,

·         Skrupulatne sprzątanie i dbanie o szczegóły,

·         Komunikatywność,

·         Odpowiedzialność,

·         Mile widziana znajomość języka francuskiego,

·         Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Pracując z nami gwarantujemy:

·         Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,

·         Umowę o pracę,

·         Zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli 'Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

dodane przez Uniapol