Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Bukieciarz

Strona www: www.uniapol.com
Kraj: Francja

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

BUKIECIARZ

Główne zadania:

·         Tworzenie bukietów z kwiatów i roślin świeżych,

·         Przygotowanie specjalnych kompozycji kwiatowych,

·         Dobieranie odpowiednich kwiatów i roślin do wyrobu bukietowego,

·         Praca w pozycji stojącej przy stole: cięcie nożycami, sekatorem, dobór i komponowanie.

Oczekiwany profil :

·         Mile widziane doświadczenie przy kompozycji kwiatów,

·         Zmysł estetyczny i zdolności manualne,

·         Mile widziana znajomość j. francuskiego,

·         Wymagany własny samochód na wyjazd oraz na dojazdy do pracy.

Pracując z nami gwarantujemy:

·         Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,

·         Umowę o pracę z wszystkimi jej profitami,

·         Kontakt z opiekunem w kraju,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie,

·         Możliwość współpracy z nami przy dłuższych projektach.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: poznan@uniapol.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli 'Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

dodane przez jwozniak@uniapol.pl