Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Magazynier w Sortowni Kurierskiej

Kraj: Niemcy

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy (KRAZ: 11850).

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Hesja, Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • Ręczne skanowanie paczek kurierskich
  • Załadunek i rozładunek paczek kurierskich
  • Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w  magazynie
  • Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego
  • Ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek

WYMAGANIA:

  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej i ogólnych procedur magazynowych
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność, chęć do pracy
  • Własny samochód - mile widziany

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę tymczasową
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
  • Stawka: 8,80 €/h
  • Dodatek za pracę w nocy +20% stawki zasadniczej
  • Konkursy dla pracowników
  • Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez link do formularza aplikacyjnego: