Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2016-06-30 23:00

Monter/Spawacz Pojazdów (Irlandia)

Strona www: globalforce.pl
Kraj: Irlandia

GlobalForce od 15 lat specjalizuje się w rekrutacji mechaników pojazdów ciężarowych i osobowych dla pracodawców z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii oraz z innych krajów.

Dla naszego klienta, firmy Costello Farm Feeds, poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter/Spawacz
Irlandia – Portarlington
MN/IRL/03-16

Obowiązki:

- Montaż, spawanie oraz inne czynności związane z naprawą i utrzymaniem naczep pojazdów ciężarowych i sprzętu rolniczego.

Wymagania:

- Doświadczenie jako monter/spawacz (mile widziane doświadczenie związane z naprawą pojazdów),
- Doświadczenie w spawaniu metodą gazową (311) oraz/lub MIG/MAG,
- Chęć do nauki języka angielskiego (nie jest on wymagany przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego).

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 13 Euro/h.
- Stała praca u sprawdzonego pracodawcy,
- Umowa bezpośrednio z pracodawcą na warunkach irlandzkich,
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub mail: praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GlobalForce Services sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.'

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

dodane przez Globalforce