Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik maszyn (budowlanych i drogowych) z doświadczeniem i znajomością języka!

Kraj: Holandia

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Mechanik maszyn (budowlanych i  drogowych)z doświadczeniem i znajomością języka!

Miejsce pracy: Groot Ammers, HolandiaData rozpoczęcia: Od końca  stycznia  2016Ilość godzin:  ok 40 tygodniowoOferta pracy na dłuższy czas nawet na 4 lata !
Poszukujemy kandydatów, którzy chcą wyjeżdżać co roku do firmy w okresie od stycznia do września (przerwa w pracy od września do początku stycznia)
Obowiązki:Praca w dużej, międzynarodowej firmie zajmującej się transportem ponadgabarytowym, transportem ciężkim, modyfikacją, montażem, magazynowaniem i obsługą techniczną maszyn. Praca polega na naprawach, konserwacjach, modyfikacji i kontroli stanu technicznego pojazdów i ciężkich maszyn( koparek, ciężarówek, maszyn budowlanych i drogowych):Montaż i modyfikacja pojazdów budowlanych ( koparki i wozidła)Konserwacja i naprawa pojazdów Raporty o stanie technicznym pojazdów do koordynatora
Oferujemy:Stawka: przez pierwsze 4 miesiące 12,36 euro brutto/h,od 5 miesiąca do końca sezonu  stawka: 12,88 euro brutto/W kolejnych latach stawki są podwyższane co rok!Praca od końca  stycznia 2016 Zakwaterowanie: 80 euro tygodniowo (w 2016  wzrost kosztów)Ubezpieczenie: 19,50 euro tygodniowo ( w 2016 wzrost kosztów)Możliwe nadgodziny (płatne  130%  w tygodniu, w soboty 150%)Zmiana: ranna (7.00-16.30), dwie przerwy po 15 minut, jedna przerwa 30-minutowa

Zwrot za przejazdy do pracy powyżej 10 km!
Wymaganiawykształcenie techniczne  komunikatywna znajomość języka angielskiego - weryfikowana rozmową telefoniczną z naszym konsultantem!doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy naprawach ciężkich maszyn – minimum kilka lat,znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki i elektroniki, umiejętność prostego spawania mile widziana,umiejętności praktyczne,mile widziane prawo jazdy,mile widziany własny samochód,mile widziane VCA i holenderski certyfikat na wózki widłowe,chęć i motywacja do pracy,dobra organizacja czasu pracy,elastyczność i zorientowanie na cel,precyzja i dokładność, dbanie o jakość pracy i znajomość zasad bhp,mile widziane wcześniejsze doświadczenia w firmach: MAN, VOLVO, DAF.
APLIKUJ https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f6896c508129412a8196f2a89d201df9
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK