Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter/Spawacz (Irlandia Północna)

Strona www: www.globalforce.pl
Kraj: Irlandia

GlobalForce Services Sp.z.o.o.

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie, dla naszego klienta, brytyjskiej firmy - Strain Engineering & Co Ltd, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter/Spawacz

Obowiązki:

- Praca na stanowisku Montera/Spawacza w Irlandii Północnej

Wymagania:

- Doświadczenie na ww. stanowisku
- Doświadczenie w spawaniu metoda MIG oraz elektrodą,
- Doświadczenie w konserwacji i naprawie maszyn związanych z przemysłem wydobywczo-przetworczym,
- Znajomośc rysunku technicznego,
- Umiejetnośc pracy w zespole,
- Umiejetnośc organizacji czasu pracy,
- Motywacja i zaangazowanie.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Zatrudnienie na podstawie kontraktu,
- Umowa bezpośrednio z pracodawcą, na warunkach brytyjskich.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: praca@globalforce.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: SP/ENG/11-15 Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

dodane przez Globalforce