Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2015-11-30 00:00

Pracownik Ikea - pomoc kuchenna (praca przy zmywaniu naczyń) ze znaj. j. angielskiego

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Ikea - pomoc kuchenna (praca przy zmywaniu naczyń) ze znaj. j. angielskiego Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Ikea - pomoc kuchenna (praca przy zmywaniu naczyń)

ze znaj. j. angielskiego

Opis stanowiska pracy:

Pomoc kuchenna w punkcie gastronomicznym-praca przy zmywaniu naczyń

Miejsce pracy: Amsterdam, Heerlem

Wyjazd i rozpoczęcie pracy: 30.09.2015

Oferujemy:

stawki:

  • 18 lat- € 7.65

  • 19 lat- € 7.65

  • 20 lat- € 7.65

  • 21 lat -€ 7.65

  • 22 lata- € 8.70

  • 23 i więcej lat- € 8.70 ( przez pierwsze 6 miesięcy), po 26 tygodniach 9.56 euro brutto/h

  • Wszystkie stawki są podane bez rezerwacji, pieniędzy wakacyjnych ( 8 % stawki brutto).

  • Pieniądze wakacyjne są wypłacane 2 razy w roku lub przy zjeździe pracownika do domu/na urlop.

  • Zakwaterowanie jest zagwarantowane, opłacane przez pracownika -79 Euro/tydzień

  • Ubezpieczenie - jest zagwarantowane, opłacane przez pracownika; 16,50 Euro/tydzień -zdrowotne + wypadkowe

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego w minimum komunikatywnym stopniu(znajomość weryfikowana rozmową z konsultantem-warunek konieczny)

  • posiadanie prawa jazdy mile widziane

  • sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • możliwość pozostania w okresie świątecznym w pracy

  • wysoka kultura osobista

Wszystkich kandydatów prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).'

Uwaga! Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

dodane przez EUROWORK