Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca dla par na farmie, Belgia

Kraj: Belgia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2043 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca dla par na farmie przy trzodzie chlewnej

Nr ref.: TCH/Bel/15

Miejsce pracy:
Belgia, Lichtervelde

Opis stanowiska pracy: wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności mających na celu utrzymanie w zdrowiu, czystości trzody chlewnej

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na farmie/gospodarstwie
  • praca również w weekendy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do pracy na zewnątrz, w różnych temperaturach
  • możliwość relokacji na stałe
  • możliwość zabrania własnego samochodu

Oferujemy:

·         stabilną pracę w przyjaznym środowisku

·         stawka: 9,14€ brutto / 1h

·         intencja długiego zatrudnienia

·         pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim z na adres e-mail: elwira.sowa@adecco.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.  W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

dodane przez AseccoSzczecin