Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2015-09-30 20:10

Rzeźnik wieprzowy / wykrawacz szynek i łopatek

Strona www: www.sfspoland.pl
Kraj: Belgia

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Masz doświadczenie w usuwaniu  kości, przycinaniu i wykrawaniu szynki i łopatki z mięsa wieprzowego? Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Ilość wakatów: 4

Obowiązki:

  • Usuwanie kości, przycinanie, cięcie błony i krojenia mięsa wieprzowego;

  • Znajomość różnych części wieprzowiny;

  • Zorientowanie  na jakość;

  • Dbałość o higienę.

  • Więcej informacji, kliknij tutaj.

    Wymagania:

  • Znajomość wszystkich etapów procesu uboju wieprzowego;

  • Dwa lata  doświadczenia w przetwórstwie miésa wieprzowego;

  • Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego
    oraz

  • Własny samochód będą dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

  • Atrakcyjne zarobki (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj)

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia.

    Lub wyslij swoje CV na: praca@sfspoland.pl

    Podając w tytule: Wykrawacz kości wieprzowych / wykrawacz szynek i łopatek

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia.

dodane przez SFS Poland