Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2015-09-30 21:25

Pakowacz - Kierownik produkcji pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych

Strona www: www.sfspoland.pl
Kraj: Belgia

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Ilość wakatów: 4

Obowiązki:

  • Kierowanie zespołem i umiejętność delegowania obowiązków;

  • Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych;

  • Planowanie produkcji  i optymalizacja procesów produkcyjnych ;

  • Zorientowanie na jakość;

  • Praca z ciągłą dbałością o higienę.

  • Więcej informacji, kliknij tutaj.
    Wymagania:

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w branży produkcji mięsa ;

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym;

  • Nadzór nad pracownikami ;

  • Znajomość obsługi komputera i znajomość MS Office ;

  • Znajomość języka angielskiego / holenderskiego / niemieckiego lub francuskiego

  • Własny samochód i prawo jazdy – wymóg konieczny
    Oferujemy:

  • Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

  • Atrakcyjne zarobki (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj)

  • Ubezpieczenie WARTA Business Travel

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), te w języku polskim będą rozpatrywane jako ostatnie

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP, a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfspoland.pl

Podając w tytule:  Pakowacz - Kierownik produkcji pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia.

dodane przez SFS Poland