Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2015-09-30 18:15

Blacharz/ Monter izolacji, Luksusowe jachty

Strona www: www.sfspoland.pl
Kraj: Holandia

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Ilość wakatów: 5

Opis stanowiska

  • Montaż izolacji oraz oblachowanie rur przy budowie luksusowych jachtów.
    Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata jako monter izolacji wraz z oblachowaniem (oraz 5 lat jako monter w ogóle), blacharz na luksusowych jachtach (izolacja kauczukowa, Armaflex);

  • znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny , osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • certyfikat SCC/VCA;

  • komplet własnych narzędzi;

  • dokładność i sumienność;

  • SOFI.
    Mile widziane:

  • prawo jazdy i/lub własny samochód  (proszę zaznaczyć w CV).
    Oferujemy:

  • stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;

  • możliwość pracy przy naszych zagranicznych projektach;

  • zakwaterowanie na koszt pracodawcy;

  • atrakcyjne zarobki;

  • Ubezpieczenie WARTA Business Travel.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), te w języku polskim będą rozpatrywane jako ostatnie

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA,SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfspoland.pl

Podając w tytule:  Blacharz/ Monter izolacji, Luksusowe jachty

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej  05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia.

dodane przez SFS Poland