Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2015-06-05 05:00

Murarz

Strona www: www.epser.com
Kraj: Francja

Zapraszamy. Eurokontakt jest Agencją Pośrednictwa Pracy Zagranicznej istniejąca na rynku

od 1995 roku.Działamy zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1109.

Oferujemy pracę dla osób z różnych sektorów zatrudnienia. Zatrudniamy

zarówno specjalistów jak i osoby bez kwalifikacji i doświadczenia oraz

znajomości języków obcych. W centrum naszego zainteresowania znajdują się

branże budowlane, rolnicze, metalurgiczne, mechaniczne oraz wiele innych.

Szukamy również pracowników fizycznych. Zaufaj i skontaktuj się z nami.

Zapraszamy.

Dla naszego klienta na terenie Francji poszukujemy osób na stanowisko:

Murarz

Obowiązki:

  • Wykończenia infrastruktury na campingu (również wokół basenów – plaże wykładane z płytek, dekoracyjne murki),

  • Murowanie kamiennych grilli na campingu.

Oczekiwania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia,

  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego,

  • Prawo jazdy kategorii B oraz własne auto,

  • Obowiązkowość,

  • Sumienność,

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie

  • Możliwość nadgodzin

  • Dobre zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail rekrutacja.ogloszenia@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 531 598 055.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

dodane przez eurokontakt