Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dekarz/Blacharz dachowy

Strona www: www.uniapol.pl
Kraj: Francja

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Blacharz dachowy / Dekarz

OPIS STANOWISKA

·         Montaż ciesielki na strukturze dachu,

·         Montaż drewnianych konstrukcji szkieletowych domu,

·         Obijanie blachą cynkową,

·         Pokrycia dachowe

·         Izolacja wewnętrzna budynków przy użyciu włókna drzewnego/ waty celulozowej,

·         Izolacja zewnętrzna budynków: przykręcanie włókna drzewnego,

·         Montaż zewnętrznych elewacji drewnianych,

·         Wykrawanie paneli z włókna drzewnego,

·         Montaż okien dachowych,

·         Praca przy użyciu narzędzi elektrycznych, m.in. cyrkularki ręcznej

WYMAGANIA:

·         5 lat udokumentowanego doświadczenia na ww. stanowisku,

·         Wykształcenie kierunkowe: cieśla dachowy-stolarz,

·         Mile widziany własny samochód

·         Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. francuskiego lub niemieckiego + znajomość słownictwa technicznego,

·         Dobra kondycja fizyczna i wytrzymałość

OFERUJEMY :

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres: poznan@uniapol.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli 'Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

dodane przez jwozniak@uniapol.pl