Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik samochodów ciężarowych

Strona www: www.uniapol.pl
Kraj: Francja

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Mechanik samochodowy

Mechanik samochodowy

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka pojazdów,
  • Montaż i demontaż części samochodowych,
  • Kontrola stanu części mechanicznych,
  • Naprawa silników i innych części, takich jak skrzynia biegów,
  • Montaż akcesoriów samochodowych,
  • Periodyczna kontrola stanu technicznego pojazdów przemysłowych (ciężarówki, tiry, busy itp.) oraz samochodów osobowych,
  • Konserwacja pojazdów,
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy,
  • Przekazywanie szefowi warsztatu sprawozdań z wykonanej pracy i jej etapów,
  • Praca z narzędziami do pomiaru i kontroli,
  • Praca z narzędziami ręcznymi typu: wkrętak, klucze,
  • Praca z programami elektrycznymi typu EASY i TEXA.

Zapewniamy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
  • Umowę o pracę,
  • Kontakt z opiekunem w kraju,
  • Zakwaterowanie.

Czego oczekujemy od kandydata:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisko mechanika lub elektromechanika,
  • Podstawowej  znajomości j. francuskiego,
  • Odpowiedzialności, umiejętności pracy w ekipie,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności adaptacji ,
  • Prawa jazdy kat. B oraz auta do własnej dyspozycji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: poznan@uniapol.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli 'Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)