Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Rezydent turystyczny w Bułgarii

Strona www: www.menada.pl
Kraj: Bułgaria

Poszukujemy rezydentów turystycznych (2 osoby) w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu i Sozopolu na sezon 2015.

OPIS FIRMY:Firma Menada prowadzi działalność na terenie Bułgarii w  obszarze nieruchomości, wynajmu, zarządzania nieruchomościami, usług prawnych i konsultingowych oraz turystyki. Jesteśmy najstarszą firmą o tym profilu w Polsce. Współpracujemy z deweloperami i partnerami  z rynku bułgarskiego oraz ogólnoświatowego. Obsługujemy klientów z całej Europy.
OPIS STANOWISKA:Zakres pracy:
1.  Obsługa turystyczna gości z całego świata (język polski + np. angielski podstawowy)2.  Kontakt z administratorami kompleksów (język bułgarski)3.  Sprzedaż usług dodatkowych wysoko premiowanych 4.  Współpraca z innymi osobami w biurze
OCZEKUJEMY:Wymagania:podstawowa znajomość obsługi komputeraznajomość języka bułgarskiego i polskiego. Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutemmile widziane prawo jazdy
OFERUJEMY:Oferujemy:Przelot do i z Bułgarii3 miesięczną pracą sezonowąPraca w zespole polsko-bułgarsko języcznymZakwaterowanieTelefon służbowy.Poruszanie się po okolicy - do dyspozycji samochody służbowe, skutery, roweryWynagrodzenie stałe + wysoka prowizja od sprzedanych różnych usług dodatkowych
DANE KONTAKTOWE:Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: menada@menada.pl
Oferujemy możliwość aplikacji o prace dla par.

dodane przez Menada