Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier ds. rurociągów

Kraj: Norwegia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 1001-2014-04-127
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/63/WUP Gdańsk/2014
Zawód lub stanowisko: inżynier ds. rurociągów
Ogólny zakres obowiązków: Zadania obejmują: - udział w tworzeniu nowych /modyfikacji różnego rodzaju projektów, - projektowanie, układ i inżynieria urządzeń napędzanych hydraulicznie, - współpraca z innymi wydziałami, - obliczenia i analizy naprężeń rur nośnych, - inne (w zależności od potrzeb).
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Tak
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Norwegia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: Engineering Supply AS
Adres: Narviga 14, 4633 KRISTIANSABD S
Telefon: +47 905 41 990
E-mail: cv@engineeringsupply.no
Strona internetowa: www.engineeringsupply.no
Krótki opis działalności gospodarczej: Engineering Supply AS z siedzibą w Kristiansand w Norwegii - specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów m.in inżynierów dla przemysłu morskiego.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba pracodawcy użytkownika
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
oddelegowanie pracownika
Nazwa firmy: Engineering Supply AS
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: min. 3 lata
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Umiejętności: - znajomość standardów: ASME , EN , NORSOK , DNV , ABS , API, - wykonywanie pracy przy użyciu odpowiedniego oprogramowania- PDMS, AutoCAD 2D, AutoCAD Plant 3D, Caesar II, Triflex.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 50000.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Engineering Supply AS
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony

Inne informacje: Wysokość pensji brutto: 50 000 - 120 000 EUR brutto/rok w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji + płatne nadgodziny. Czas trwania umowy: Praca na pełen etat, w godzinach 08.00 - 16.00 + nadgodziny. Zakwaterowanie: Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania i załatwieniu formalności związanych z przeprowadzką rodziny do Norwegii. Data rozpoczęcia: Do uzgodnienia
Dodatkowe informacje

Agencja pracy tymczasowej Engineering Supply AS oświadczyła, że prowadzi działalność zgodnie z przepisami obowiązującymi w Norwegii.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i krótki list motywacyjny.
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Do pracodawcy i Doradcy EURES z WUP Gdańsk
Dane teleadresowe: cv@engineeringsupply.no oraz DW: e_staniewicz@wup.gdansk.pl W tytule maila proszę wpisać "hyd_piping eng"
Data publikacji: 2014-07-15
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-09-30
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska