Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik działu reklamacji - Niemcy/Pforzheim

Kraj: Niemcy

Pracownik Działu Reklamacji

Niemcy/Pforzheim

ISSP –nr rejestru agencji zatrudnienia 10629, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów do pracy przy: Pracownik magazynu w branży odzieżowej na terenie Niemiec/Pforzheim

Zadania na stanowisku:

- przyjmowanie zwrotów towaru

- segregowanie i układanie odzieży

- przygotowywanie rzeczy do wysyłki

- pakowanie ubrań

Wybranym kandydatom oferujemy:

         umowa o pracę z firmą niemiecką,

         atrakcyjne wynagrodzenie  8,50 euro brutto/h plus premia,

         możliwość rozwoju i awansu,

         zorganizowany bezpłatny transport ,

         zorganizowany nocleg (opłata 6,50 euro dziennie),

         wyjazdy oraz rozmowy rekrutacyjne z Wrocławia

Wymagania na stanowisku:

         gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech od 17.08.2014

         znajomość języka mile widziana, ale nie jest wymagana

         umiejętność pracy zespołowej,

         zaangażowanie w wykonywaną pracę,

         nastawienie na realizację powierzonych zadań,

         dbałość o estetykę wykonywanej pracy,

         dyspozycyjność na okres minimum 5 miesięcy

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrowanie się na portalu: https://panel.lps.ag/

 Oraz dołączanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

dodane przez ISSP