Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Konwencjonalny tokarz cnc / frezer m/f

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: WBS2509914
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/47/WUP Warszawa/2014
Zawód lub stanowisko: konwencjonalny tokarz cnc / frezer m/f
Ogólny zakres obowiązków: -włączanie programów i ustawianie parametrow -uzbrajanie obrabiarki w niezbedne narzedzia i kontrola nad ustawieniami punktu zerowego; -dostosowywanie parametrów maszyny (w razie konieczności); -obróbka materiału zgodnie z dostarczonym opisem i programem -praca na różnych materiałach -odpowiedzialnosc za prace tokarskie/frezarskie -sprawdzanie zgodności wymiarów / pomiar
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Tak
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Holandia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: Pearl People BV
Adres: Geerweg 7 2461 TS Ter Aar
Kraj: Holandia
E-mail: info@pearlpeople.eu
Strona internetowa: http://pearlpeople.eu
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba pracodawcy użytkownika
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Praca w siedzibie pracodawcy użytkownika
Nazwa firmy: Pearl People BV
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: średnie
Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie z frezarkami z układem sterowniczym Heidenhain / Fanuc. Preferowane doświadczenie z różnymi rodzajami maszyn
Znajomość języków: niewymagany - poziom niewymagany
Inne istotne wymagania: Znajomość systemów aplikacyjnych. Znajomość materiałów i sprzętu. Znajomość płynów używanych do cięcia i chłodzenia. Odpowiedzialność i samodzielność. Wiedza z zakresu miernictwa i mocowania. GOTOWOŚĆ WIECZOROWEJ NAUKI J. HOLENDERSKIEGO.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 8.57
Wynagrodzenie netto: -
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pracodawca zapewnia na koszt pracownika
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Pearl People BV
Rodzaj umowy: umowa z agencją - dotyczy pracy tymczasowej
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Data wygaśnięcia umowy: -
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Data rozpoczęcia pracy: -
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
polski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do agencji
Gdzie należy wysłać dokumenty: info@pearlpeople.eu
Dane teleadresowe: info@pearlpeople.eu
Data publikacji: 2014-06-06
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
źródło: Eures Polska