Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier projektant/ mechatronik

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: WBS1992414
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/48/WUP Gdańsk/2014
Zawód lub stanowisko: inżynier projektant/ mechatronik
Ogólny zakres obowiązków: Projektowanie cyfrowych części konstrukcji maszyn i urządzeń w branży high - tech przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, odpowiedzialność za kontakty z klientami, współpraca z innymi projektantami, tworzenie specyfikacji części i omawianie jej z klientem, projektowanie, wdrażanie, testowanie i dokumentowanie konstrukcji mechatronicznych oraz części urządzeń, asystowanie przy procesie uruchamiania zaprojektowanych produktów, tworzenie i przestrzeganie harmonogramów
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Tak
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Holandia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: Start People International
Adres: Kwartelenmarkt 7 5911 HZ Venlo
Kraj: Holandia
Telefon: +31 (0)77 3204907
E-mail: 1937@startpeople.nl
Strona internetowa: www.arbeitindenniederlanden.de
Krótki opis działalności gospodarczej: Firma Start People International jest holenderską agencją pośrednictwa pracy oferującą pracę w Holandii . Regularnie poszukuje pracowników chętnych do pracy w Holandii.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Peter van der Grinten
Miejsce pracy
Lokalizacja: inna
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:
Praca wykonywana u pracodawcy użytkownika
Nazwa firmy: Start People International
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
Doświadczenie zawodowe: Wymagane wcześniejsze doświadczenie 5-7 letnie w pracy z nowoczesnymi technologiami
Znajomość języków: angielski - poziom bardzo dobry
Inne istotne wymagania: Podążanie za nowinkami w swojej branży, ciągłe uzupełnianie wiedzy oraz umiejętności przekazywania posiadanej wiedzy członkom zespołu, umiejętności społeczne i komunikacyjne, chęć podjęcia nauki na kursach, wyczucie wykonalności technicznej, znajomość języka holenderskiego będzie atutem.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 2700.00
Wynagrodzenie netto: 2000.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Start People International
Rodzaj umowy: umowa z agencją - dotyczy pracy tymczasowej
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Data wygaśnięcia umowy: -
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Data rozpoczęcia pracy: -
Inne informacje: Wynagrodzenie zależne od wykształcenia i doświadczenia - 2700-4000 euro brutto miesięcznie (ok. 2000 - 2800 euro netto)
Dodatkowe informacje

CV w języku angielskim proszę przesłać do doradcy EURES Peter van der Grinten na adres e-mail: peter.vandergrinten@uwv.nl i do wiadomości do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku Oddziału Zamiejscowego w Słupsku e_czujko@wup.gdansk.pl W tytule maila proszę wpisać "inż. projektant mechatronik"
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i krótki list motywacyjny
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z EOG
Gdzie należy wysłać dokumenty: peter.vandergrinten@uwv.nl
Dane teleadresowe: Osoba do kontaktu: Peter van der Grinten adres e-mail: peter.vandergrinten@uwv.nl
Data publikacji: 2014-06-11
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
źródło: Eures Polska