Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Szef kuchni

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 4886014
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/49/WUP Warszawa/2014
Zawód lub stanowisko: szef kuchni
Ogólny zakres obowiązków: Poszukiwany kreatywny i wykwalifikowany szef kuchni do prowadzenia dużej francuskiej restauracji zlokalizowanej w centrum Göteborga.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 4
Miejsce zatrudnienia - kraj: Szwecja
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Le Pain Francais
Adres: Ovre Husargatan 26 GOTEBORG SE 413 13
Kraj: Szwecja
E-mail: Julius@lepainfrancais.se
Strona internetowa: www.lepainfrancais.se
Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja francuska.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Julius Sjostedt
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: Le Pain Francais
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Doświadczenie zawodowe: Wymagane jako kucharz kuchni francuskiej. Min. 2 do 5 lat doświadczenia w pracy jako kucharz.
Znajomość języków: angielski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Wymagane.
Umiejętności: Dbałość o szczegóły. Doświadczenie w pracy w dużej ruchliwej kuchni. Umiejętność kalkulacji kosztów.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 2000.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Le Pain Francais
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Inne informacje: Wynagrodzenie: 2000-3000 euro miesięcznie.
Dodatkowe informacje

Pracodawca przeprowadzi rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami poprzez internetowy komunikator SKYPE.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV i List motywacyjny
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Julius@lepainfrancais.se
Dane teleadresowe: Do wiadomości doradcy EURES z WUP w Warszawie: Pani Katarzyna Kawka-Kopeć: k.kawka@wup.mazowsze.pl
Data publikacji: 2014-07-01
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-08-01

źródło: Eures Polska