Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelner / kelnerka

Kraj: Francja

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 016JJSR
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/135/WUP Wałbrzych/2014
Zawód lub stanowisko: kelner / kelnerka
Ogólny zakres obowiązków: Obowiązki: - pilnowanie aby obsługa przebiegała sprawnie, - serwowanie dań i zbieranie naczyń, - nakrywanie stolików, - znajomość karty i dań znajdujących się w karcie, - umiejętność łączenia dań z winami proponowanymi przez restaurację, - umiejętność przedstawiania dań, ich serowanie, mile widziana umiejętność "flambage', - umiejętności idealnej obsługi klienta, która zachęci w przyszłości do ponownego przyjścia do restauracji.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Tak
Liczba miejsc pracy: 4
Miejsce zatrudnienia - kraj: Francja
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: Anteo Restauration Mme Elvire ALBRAN
Adres: 178 Route de Cran Gevrier, 74650 CHAVANOD
Telefon: 0033952690846
E-mail: moncv@anteo-restauration.fr
Strona internetowa: www.anteo-restauration.fr
Krótki opis działalności gospodarczej: Francuskie przedsiębiorstwo zajmujące się pośrednictwem pracy w branży restauratorsko-gastronomicznej.
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba pracodawcy użytkownika region - Alpy Francuskie
Nazwa firmy: b.d.
Adres: b.d.
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: Wymagane doświadczenie do 1 roku.
Znajomość języków: francuski - poziom dobry
angielski - poziom dobry
Umiejętności: Komunikatywna znajomość j. francuskiego i angielskiego.
Inne istotne wymagania: Dokładność, samodzielność, kreatywność.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1650.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 35
Data rozpoczęcia pracy: 2014-08-02
Inne informacje: Czas trwania umowy: określony, ok. 3 - 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy.
Dodatkowe informacje

Rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami odbędą się drogą internetową poprzez połączenie SKYPE.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV w j. francuskim lub angielskim ze zdjęciem
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
francuski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: e-mail: marta.kedzierska@dwup.pl (w tytule e-maila proszę wpisać: Kelner / Kelnerka)
Dane teleadresowe: lub pocztą tradycyjną na adres: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, ul. Ogrodowa 5 B, 58-306 Wałbrzych, p. Marta Kędzierska - z dopiskiem: Kelner / Kelnerka. Tel. 74 88 66 562
Data publikacji: 2014-07-02
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-07-25
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska