Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Szwaczka/szwacz, krawcowa/krawiec

Identyfikator oferty: 7655963
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/7/WUP Łódź/2014
Zawód lub stanowisko: szwaczka/szwacz, krawcowa/krawiec
Ogólny zakres obowiązków: Pracodawca poszukuje szwaczek i krawcowych dla producenta luksusowej odzieży (szycie trenczy)
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 60
Miejsce zatrudnienia - kraj: Wielka Brytania
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba pracodawcy użytkownika
Przyczyny wykonywania pracy w miejscu innym
niż siedziba pracodawcy:

Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: Wymagane min. 3 lata doświadczenia zawodowego w szyciu za pomocą maszyny przemysłowej - stębnówka, jednoigłówka, overlock
Znajomość języków: angielski - poziom niewymagany
Umiejętności:
Inne istotne wymagania: jęz. angielski nie jest wymagany, aczkolwiek mile widziany, umiejętność precyzyjnego szycia na wysoki standard, dokładność, zaangażowanie
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 6.93
Waluta: funt szterling
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy;zakwaterowanie - pracodawca zapewnia na koszt pracownika
Rodzaj umowy: umowa z agencją - dotyczy pracy tymczasowej
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Data wygaśnięcia umowy: 2014-09-23
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
System czasu pracy - zmiany i praca w dni wolne: praca na zmiany
Data rozpoczęcia pracy: 2014-06-23
Inne informacje: praca na nocną zmianę
Dodatkowe informacje

W przypadku przesyłania cv prosimy przesłać je również do doradcy EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi: email: m.lewandowski@wup.lodz.pl (z dopiskiem: szwaczka-Essential)
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: cv lub kontakt telefoniczny
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
polski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do agencji
Gdzie należy wysłać dokumenty: wakefield@essentialrecruitment.co.uk
Dane teleadresowe: Przedstawiciele pracodawcy: Małgorzata Zielińska lub Tomasz Adamczyk wakefield@essentialrecruitment.co.uk Możliwość również kontaktu telefonicznego z przedstawicielem pracodawcy: 0044 1924 856 006
Data publikacji: 2014-06-06
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-07-31
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska