Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Lekarz psychiatra

Identyfikator oferty: 1191885
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/19/WUP Białystok/2014
Zawód lub stanowisko: lekarz psychiatra
Ogólny zakres obowiązków: Zakres obowiązków lekarza psychiatry.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce zatrudnienia - kraj: Estonia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Kuressaare Hospital Foundation
Adres: Aia 25, Kuressaare, Saaremaa
Kraj: Estonia
Telefon: 00 372 452 0001
Fax: 00 772 452 0005
E-mail: haigla@saarehaigla.ee
Strona internetowa: http://www.saarehaigla.ee
Krótki opis działalności gospodarczej: Kuressaare Hospital Foundation - szpital ogólny w powiecie Saare, udzielający pacjentom świadczeń ambulatoryjnych oraz świadczeń zdrowotnych w warunkach zamkniętych
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Viktor Sarapuu
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: Kuressaare Hospital Foundation
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: Co najmniej 2-letnie jako psychiatra
Znajomość języków: estoński - poziom zadowalający
rosyjski - poziom zadowalający
Inne istotne wymagania: Wymagana rejestracja w krajowym rejestrze lekarzy w Estonii - informacja - http://www.terviseamet.ee/en/information.html
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1500.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: podróż - pracodawca nie pokrywa kosztów podróży;przeprowadzka - pracodawca nie pokrywa kosztów;wyżywienie - pracodawca nie zapewnia;zakwaterowanie - pomoc pracodawcy Pracodawca zapewnia nowoczesne środowisko pracy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Kuressaare Hospital Foundation
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: nieokreślony
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Inne informacje: Data rozpoczęcia - od zaraz - do uzgodnienia z pracodawcą
Dodatkowe informacje

Przedstawiciel pracodawcy - Tel. 00372 5177607 CV może być przesłane w języku rosyjskim.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: CV
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z WUP
Gdzie należy wysłać dokumenty: email: beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl - w tytule emaila proszę wpisać - psychiatra
Dane teleadresowe: Wojewódzki Urząd Pracy ul. Pogodna 22 15-354 Białystok tel. +48 85 7497235, fax. +48 85 7497209
Data publikacji: 2014-06-23
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-08-31
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska