Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Automatyk

Strona www: www.trenkwalder.pl
Kraj: Niemcy

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Automatyk
Miejsce pracy: Niemcy, Lipsknr ref.: AUT/GER/0614
OBOWIĄZKI:
  • utrzymanie ruchu i usuwanie awarii w zakresie systemów automatyzacji w branży motoryzacyjnej,
  • praca zmianowa (poniedziałek - niedziela),
  • nadzór nad pracującymi urządzeniami oraz robotami przemysłowymi,
  • optymalizacja pracy urządzeń sterowniczych oraz maszyn,
  • sprawowanie nadzoru nad pełnionymi świadczeniami firm podwykonawczych (w tym inspekcje odbioru).

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do 2 tygodni,
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego z chęcią podjęcia intensywnej nauki języka niemieckiego,
  • wykształcenie wyższe w kierunku technicznym,
  • mile widziane doświadczenie w podobnym zawodzie lub w branży motoryzacyjnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie długoterminowe początkowo przez agencję, później bezpośrednio przez firmę,
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • pomoc w organizacji zakwaterowania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w renomowanej firmie samochodowej.

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku lub podobnym przy kolejnych rekrutacjach proszone są o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres e-mailowy wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości.Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)30-212 Kraków, ul. Królowej Jadwigi 160Tel.: 12 425 00 41E-mail: rekrutacja.kielbik@trenkwalder.com.plwww.trenkwalder.pl
Prosimy o dopisanie w CV: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

dodane przez Trenkwalder & Partner