Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pielęgniarka

Kraj: Norwegia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 0312-2014-03-59
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/21/WUP Gdańsk/2014
Zawód lub stanowisko: pielęgniarka
Ogólny zakres obowiązków: Manpower Medical w imieniu swoich klientów tj. największych szpitali i domów opieki w Norwegii, działających zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym poszukuje pielęgniarek mających wcześniejsze doświadczenie w pracy w jednym z krajów skandynawskich.
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Tak
Liczba miejsc pracy: 50
Miejsce zatrudnienia - kraj: Norwegia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Agencja pracy tymczasowej
Nazwa: Manpower AS
Adres: Tordenkioldsgate 2, 0202 Oslo
Telefon: +47 91 53 42 81
E-mail: mstrzy@manpower.no
Strona internetowa: www.manpower.no
Krótki opis działalności gospodarczej: Manpower Health oferuje pracownikom służby zdrowia elastyczne warunki pracy w sektorze publicznym oraz prywatnym. Poprzez umowy zawarte ze szpitalami, lokalnymi władzami oraz klientami prywatnymi możemy zaoferować naszym pracownikom satysfakcjonujące warunki rozwoju zawodowego na terenie całej Norwegii. Manpower Health jest firmą ogólnonarodową, częścią Manpower Group, dzięki której zrekrutowanych zostało ponad 7000 pracowników.
Imię i nazwisko przedstawiciela pracodawcy
wskazanego do kontaktów:
Michalina Strzyz
Lokalizacja: siedziba pracodawcy użytkownika
Nazwa firmy: Manpower AS
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w pracy w służbie zdrowia w jednym z krajów skandynawskich
Znajomość języków: norweski - poziom dobry
Uprawnienia/ dyplomy/ dokumenty: Dyplom w zawodzie pielęgniarki. Uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki w Norwegii.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 193.00
Waluta: korona norweska
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka godzinowa
Premie: Nie
Dodatkowe świadczenia: zakwaterowanie - pomoc pracodawcy
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Manpower AS
Rodzaj umowy: umowa z agencją - dotyczy pracy tymczasowej
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Inne informacje: Wysokość wynagrodzenia min. 193 NOK brutto za godzinę - pielęgniarka bez doświadczenia zatrudniona w szpitalu; 218 NOK brutto za godzinę - pielęgniarka z 10 letnim doświadczeniem zatrudniona w szpitalu; Wysokość wynagrodzenia jest regulowana i określona taryfikatorem, jest zależna od stażu pracy.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania pracodawcy proszone są o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim lub norweskim do agencji pracy tymczasowej na adres email: mstrzy@manpower.no i do wiadomości do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku Oddziału Zamiejscowego w Słupsku e_czujko@wup.gdansk.pl W tytule maila proszę wpisać "Nurse"
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: Kopia uprawnienia do wykonywania zawodu pielęgniarki w Norwegii oraz dyplomu potwierdzającego wykształcenie w zawodzie pielęgniarki, CV, 2 listy referencyjne (jeden z nich powinien być wystawiony przez instytucję służby zdrowia jednego z krajów skandynawskich)
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
norweski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do agencji
Gdzie należy wysłać dokumenty: mstrzy@manpower.no
Dane teleadresowe: Michalina Strzyz
Data publikacji: 2014-03-14
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-04-30
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: Eures Polska