Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Kraj: Belgia

MIĘDZYNARODOWY SERWIS POMOCOWY HUSSAR ANGELS
poszukuje fachowców do pracy na stanowisko:

Nr Ref.: SMCH/BEL/0114
Miejsce pracy: Belgia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • orzekanie planu napraw ciągników siodłowych DAF, MAN, VOLVO, IVECO, SCANIA, RENAULT, MERCEDES, naczep

  • zamawianie części w systemie komputerowym

  • obsługa klientów indywidualnych oraz flotowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie samochodowym (ciągniki siodłowe DAF. MAN, VOLVO, IVECO, SCANIA, RENAULT, MERCEDES) – warunek konieczny

  • doświadczenie w branży i dobra znajomość rynku narzędzi do warsztatów samochodowych – warunek konieczny

  • praktyczna wiedza na temat budowy i funkcjonowania ciągników siodłowych

  • znajomość i wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • znajomości zagadnień z zakresu hydrauliki oraz pneumatyki

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • prawo jazdy kat C + E

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie podstawa + diety + prowizja

  • umowę o pracę

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@gruppa-holding.com , podając w temacie maila: Nr Ref.: SMCH/BEL/0114

dodane przez Gruppa