Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier/fizyk/naukowiec/doktorant

Kraj: Belgia

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 52693716
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/43/WUP Lublin/2013
Zawód lub stanowisko: inżynier/fizyk/naukowiec/doktorant
Ogólny zakres obowiązków: Udział w projekcie badawczym INTERAQCT będącym przemysłowo-akademicką inicjatywą łączącą w sobie wiedzę z zakresu przemysłu i nauki w dziedzinach RTG i Tomografii Komputerowej (CT). Więcej informacji o projekcie na stronie: www.interaqct.eu - prace nad procedurami kalibracji dla pomiarów wymiarów mikro- części z tomografii komputerowej (CT)
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 9
Miejsce zatrudnienia - kraj: Belgia
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: KU Leuven Dep. Werktuigkunde (University)- Interaqct Project
Adres: Celestijnenlaan 300 bus B 3001 Heverlee
E-mail: jobs@interaqct.eu
Strona internetowa: www.interaqct.eu
Krótki opis działalności gospodarczej: Uniwersytet w Leuven - uczelnia wyższa
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Nazwa firmy: KU Leuven Dep. Werktuigkunde (University)
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: wyższe
Doświadczenie zawodowe: Kandydat powinien posiadać mniej niż 4 lata doświadczenia w pracy naukowej i nie posiadać stopnia doktora.
Znajomość języków: angielski - poziom biegły
Inne istotne wymagania: wykształcenie wyższe (magisterskie lub inżynieryjne) w zakresie: matematyki, fizyki, inżynierii mechanicznej, elektromechaniki lub informatyka Kandydat nie może przebywać, pracować lub studiować w kraju organizacji przyjmującej dłużej niż 12 miesięcy w ciągu 3 lat poprzedzających rekrutację do projektu. Krótkie pobyty lub wyjazdy obowiązkowe nie są brane pod uwagę.
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 38.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka roczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: KU Leuven Dep. Werktuigkunde (University)
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Data wygaśnięcia umowy: 2016-12-31
Data rozpoczęcia pracy: 2014-01-01
Inne informacje: wynagrodzenie 38 000 euro brutto/rocznie + dodatkowo 700 do 1000 euro netto/miesięcznie (wynagrodzenie uzależnione jest też od kraju, z którego pochodzi kandydat) W czasie trwania projektu możliwość oddelegowania na kilka miesięcy do pracy w LayerWise (Belgia), Uniwersytet w Padwie (Włochy), DTU w Niemczech, Nuovo Pignone we Włoszech i in.
Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami telefonicznie lub drogą mailową.
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane udziałem w projekcie muszą złożyć następujące dokumenty w j. angielskim, w formacie PDF: 1. Szczegółowe CV uwzględniające opis prac badawczych i publikacje) 2. List motywacyjny z uzasadnieniem wybranego zakresu/tematu badań 3. Dyplom i transkrypcje (w miarę możliwości tłumaczony) 4. 2 referencje - pełne dane kontaktowe 5. Wyniki testu znajomości języka (jeśli dostępne) z dopiskiem - INTERAQCT-
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
angielski
Do kogo należy wysłać dokumenty: do pracodawcy
Gdzie należy wysłać dokumenty: Do pracodawcy: jobs@interaqct.eu i do wiadomości: annelies.thomas@vdab.be
Dane teleadresowe: Annelies Thomas Euresadviser VDAB, Dienst Eures Koning Albert I-laan, 1.2. 8200 Brugge Belgium e-mail: annelies.thomas@vdab.be tel. + 32 (0) 50 44 04 97 fax +32 (0) 50 44 04 81 http://ww
Data publikacji: 2013-12-03
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
2014-04-14

Źródło: EURES