Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Telefoniczny doradca klienta

Kraj: Niemcy

Zagraniczna Oferta Pracy EURES
Identyfikator oferty: 10000-1087900072-S
Numer w Bazie Ofer Pracy EURES: ZOP/6/WUP Szczecin/2013
Zawód lub stanowisko: telefoniczny doradca klienta
Ogólny zakres obowiązków: telefoniczne doradztwo dla klientów
Oferta pracy agencji pracy tymczasowej: Nie
Liczba miejsc pracy: 21
Miejsce zatrudnienia - kraj: Niemcy
Dane podmiotu oferującego pracę
Status: Pracodawca
Nazwa: Sykes Enterprises Pasewalk
Adres: Torgelower Str. 40 17309 Pasewalk
Telefon: 0049 3973 202113
Miejsce pracy
Lokalizacja: siedziba główna
Wymagania wobec kandydatów do pracy
Poziom wykształcenia: nieokreślono
Doświadczenie zawodowe: mile widziane w parcy biurowej
Znajomość języków: niemiecki - poziom bardzo dobry
Umiejętności: obsługa komputera
Wynagrodzenia i warunki zatrudnienia
Gwarantowane wynagrodzenie brutto: 1180.00
Waluta: euro
System wynagradzania - rodzaj stawki: stawka miesięczna
Premie: Nie
Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Sykes Enterprises Pasewalk
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat
Okres zatrudnienia - czas trwania umowy: określony
Data wygaśnięcia umowy: 2014-12-01
Rozkład czasu pracy - liczba godzin tygodniowo: 40
Sposób składania aplikacji
Wymagane dokumenty: list motywacyjny, Cv
Język, w którym muszą być
sporządzone przedkładane dokumenty:
niemiecki
Do kogo należy wysłać dokumenty: do doradcy EURES z EOG
Gdzie należy wysłać dokumenty: Pasewalk.EURES@arbeitsagentur.de
Dane teleadresowe: Agentur fur Arbeit Pasewalk, Frau Jonas, Locknizer Str. 10 17309 Pasewalk
Data publikacji: 2013-12-10
Data ważności oferty/
termin składania aplikacji:
do odwołania
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Źrodło: EURES