Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik Administracyjny (z językiem francuskim i niemieckim)

Kraj: Francja

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób do pracy w Centrali w Paryżu na stanowisku: Pracownik Administracyjny (z językiem francuskim i niemieckim)

Miejsce pracy: Paryż/Francja

Zakres obowiązków:

·                       Wsparcie Działu Zakupów w codziennych pracach administracyjno-biurowych

·                       Sporządzanie dokumentów, przygotowywanie analiz i raportów

·                       Sporządzanie umów

·                       Wprowadzanie informacji do baz danych

·                       Administrowanie obiegiem dokumentów

·                       Archiwizacja dokumentacji

Oczekiwania wobec Kandydata:

·                       Bardzo dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny

·                       Dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

·                       Chęć wyjazdu  i pracy w międzynarodowym środowisku

·                       Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·                       Umiejętność pracy w zespole

·                       Otwartość, komunikatywność

·                       Dokładność, skrupulatność

Nasz Klient oferuje:

·                       Umowę o pracę

·                       Pakiet szkoleń, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

·                       Pokrycie części kosztów związanych z wyjazdem

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim, wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

dodane przez Adecco Poland