Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

HYDRAULIK – CO

Kraj: Francja

Miejsce pracy: Francja (okolice Avignon)
Nr ref.: HYD/FR/12/13

Zadania:
•    montaż sieci i instalacji sanitarnych,
•    montaż sieci centralnego ogrzewania,
•    instalacja pomp ciepła,
•    instalacje ogrzewania podłogowego,
•    montaż sieci odpływowych.

Wymagania:
•    doświadczenie na podobnym stanowisku,
•    bardzo dobra znajomość zagadnień hydraulicznych,
•    wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX).

Mile widziane:
•    prawo jazdy kategorii B,
•    znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym,
•    możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:
•    kontrakt od zaraz do 22 grudnia 2013, od 6 stycznia 2014 kontynuacja zatrudnienia,
•    legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
•    kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta,
•    zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
•    bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie,
•    transport we Francji między miejscem pracy a miejscem zamieszkania,
•    pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji, partycypacja w kosztach wyjazdu.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać: HYD/FR/12/13.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

dodane przez jaro29