Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

MECHANIK SPRZĘTU OGRODNICZEGO

Kraj: Francja

Nr ref: MECH/OGROD/FR/11/13 Miejsce pracy: Francja, Bretania

                                                                   Nr ref: MECH/OGROD/FR/11/13
                                                                   Miejsce pracy: Francja, Bretania

Zadania:

·         montaż i renowacja elementów  (silniki, taśmy, osie),

·         wiedza i praktyka z zakresu napraw silników spalinowych,

·         zdolność trafnego diagnozowania i skutecznego usuwania awarii,

·         otwarty umysł i zdolność szybkiego uczenia się (zmysł techniczny),

·         umiejętność spawania i ślusowania drobnych elementów,

·         montaż osłon silników.

Oferujemy:

·         Wyjazd do pracy we Francji na podstawie umowy o pracę tymczasową,

·         Pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,

·         Konkurencyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

·         5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (udokumentowane),

·         Znajomość języka francuskiego na poziomie pojęć branżowych i podstawowej komunikacji,

·         Czynne prawo jazdy kat. B,

·         Gotowość do szybkiego wyjazdu (w przeciągu 3-7 dni od otrzymania oferty),

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje cv na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem:  MECH/OGROD/FR/11/13

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

dodane przez jaro29