Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Murarz- cieśla szalunkowy

Kraj: Francja

Miejsce pracy: Francja

Nr ref.: MUR/CIE/FR/11/13

Poszukujemy osób dyspozycyjnych i  zmotywowanych do szybkiego wyjazdu!

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie podłoża, wznoszenie ścian z elementów betonowych,
  • szalowanie, zbrojenie, betonowanie,
  • murowanie z cegły i z kamienia,
  • praca przy budowie nowych obiektów oraz renowacja starych budynków,
  • murowanie basenów i obiektów rekreacyjnych na wolnym powietrzu,
  • obsługa maszyn budowlanych.

Oferujemy:

·         wyjazd do pracy we Francji na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia),

·         zakwaterowanie na koszt pracodawcy francuskiego,

·         konkurencyjne wynagrodzenie,

·         pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania:

·         minimum 10 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

·         doświadczenie w murowaniu ścian z tzw. Betonu komórkowego + znajomość francuskich technologii budowlanych,

·         umiejętność czytania rysunku technicznego i francuskich planów budowlanych,

·         gotowość do podjęcia pracy od zaraz,

·         komunikatywna znajomość języka francuskiego na poziomie swobodnej komunikacji- WARUNEK KONIECZNY,

·         podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),

·         gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,

·         wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX).

Mile widziane:

·         własny samochód do wyjazdu będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje na adres: rekrutacja.francja@interimax.com  z dopiskiem: MUR/CIE/FR/11/13.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

dodane przez jaro29