Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

STOLARZ

Kraj: Francja

Stolarz

Miejsce pracy: Francja

Nr ref.: STO/FR/10/13

Zadania :

  • Obróbka drewna różnego typu i praca na warsztacie,
  • Składanie, wycinanie i łączenie elementów meblowych,
  • Montaż mebli i zabudowy u klientów francuskich (hotele, apartamenty, rezydencje),
  • Montaż stolarki zewnętrznej i wewnętrznej oraz deski obiciowej typu bardage,
  • Praca na podstawie dokumentacji technicznej i biegłe czytanie rysunku technicznego.

Wymagania :

·         Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,

·         Znajomość języka francuskiego n poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację,

·         Gotowość do pracy na warsztacie jak i w terenie (wyjazdy na terenie  regionu Alp francuskich),

·         Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości,

·         Gotowość do przedstawienia referencji od francuskich pracodawców oraz zdjęć dokumentujących własnoręcznie wykonane prace (warunek Klienta),

·         Dyspozycyjność do wyjazdu w przeciągu tygodnia od momentu akceptacji oraz gotowość do podjęcia kontraktu na min. pół roku.

·         Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.

Mile widziane:

·         Prawo jazdy kat. B i C- mile widziane własne auto do wyjazdu,

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami,
  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe ,
  • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.francja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „STO/FR/10/13”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

dodane przez jaro29